اخبار

نمایشگاه سوم صنعت چوب، ماشین آلات، ابزار در مهر ۹۷

نمایشگاه سوم صنعت چوب، ماشین آلات، ابزار در مهر 97

یکی از محل هایی که علاقه مندان به صنعت چوب را از تمامی نقاط در کنار هم گرد می آورد، نمایشگاه های تخصصی چوب است. این نمایشگاه ها باعث تعامل بین خریداران و تولید کنندگان یا نمایندگان اصلی فروش می شود. آشنایی با جدیدترین تکنولوژی ها و دستاوردهای فنی در صنعت چوب هم از دیگر مزیت های نمایشگاه های تخصصی چوب است.

همانطور که مطلع هستید هر ساله در سراسر کشور نمایشگاه های تخصصی و نیمه تخصصی در زمینه صنعت چوب برگذار می شود که هر کدام به فراخور بازتاب و زمانی که دارنند مورد استقبال علاقه مندان قرار میگیرد. از این رو بر طبق سنت هر ساله نمایشگاه صنعت چوب امسال هم در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب برگذار خواهد شد. این سومین دوره از این رویداد جذاب است.

علاقه مندان صنعت چوب ، ابزار آلات و ماشین آلات تخصصی چوب، در مهرماه امسال نمایشگاهی تخصصی به مدت ۳ روز در مجموعه شهر آفتاب برپاخواهد شد. این نمایشگاه تخصصی صنعت چوب، ماشین آلات، ابزار، یراق آلات و تجهیزات وابسته از تاریخ ۱۰ مهرماه تا ۱۳ مهرماه سال جاری ، میزبان علاقه مندان خواهد بود.

 

بیشتر بخوانید : ماشین آلات نجاری کارکرده

نمایشگاه سوم صنعت چوب، ماشین آلات، ابزار در مهر 97

نمایشگاه سوم صنعت چوب، ماشین آلات، ابزار در مهر ۹۷

چه کسانی باید در این نمایشگاه شرکت کنند

مسلما صاحبان صنایع چوب ، تولید کننده ماشین الات ، وارد کنندگان دستگاه های صنعت چوب ، فروشندگان واسطه و کسب و کارهای کوچک ، کارگاه داران و تولید کنندگان خدماتی و علاقه مندان به چوب ، ابزار و ماشین آلات و یراق آلات در صنعت چوب ، باید در این نمایشگاه شرکت و از دستاوردهای نوین ان صنعت دیدن فرمایند.

توصیه میشه عزیزانی که در صنعت چوب مشغول به فعالیت هستند ، حتی برای بازدید هم شده به این نمایشگاه سر بزنند. مطمئننا دیدن سازندگان ماشین آلات نجاری خالی از لطف نخواهد بود. آن دسته از عزیزانی هم که می خواهند کارگاه نجاری رو خود را تجهیز کنند وقت مناسبی است تا بتوانند با تخفیف های نمایشگاهی هم در هزینه خود صرفه جویی کنند هم مراحل گشتن وپیدا کردن ماشین آلات نجاری را نداشته باشند.

بیشتر بخوانید : سوالات متداول برای راه اندازی کارگاه نجاری

تجربه نمایشگاه

اگر شما هم از آن دسته از شرکت کنندگانی هستید که در ۲ دوره قبلی این نمایشگاه به عنوان فروشنده یا خریدار شرکت کرده اید، خوشحال می شویم که تجربه خود را با دیگر علاقه مندان هم به اشتراک بگذارید.

 

به امید موفقیت روزافزون صنعت چوب کشور عزیزمان ایران

 

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “نمایشگاه سوم صنعت چوب، ماشین آلات، ابزار در مهر ۹۷

  1. فرد ماشین گفت:

    نمایشگاه سوم صنعت چوب، ماشین آلات، ابزار در مهر ۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *