فیلدر Felder برند تولید کننده ماشین آلات نجاری

فیلدر برند تولید کننده ماشین آلات نجاری

سال تأسیس

در سال ۱۹۵۶ یوهان فلدر جوان، همراه با همسرش گرتراود این شرکت را از کارگاه خود واقع در خانه والدینش در آبسام ، تیرول تأسیس کردند. در همان سال ، آنها در حال ارائه اولین ماشین آلات چوبی فلدر در نمایشگاه های تجاری در وین و اینسبروک بودند.

در سال ۱۹۵۸ به دلیل عدم تامین اجزای چدن ، یک ریخته گری در باغ خانه راه اندازی شد.

فلدر Felder

دستیابی به موفقیت زیاد

پیشرفت روزافزون تولید ماشین آلات نجاری به معنای این بود که شرکت باید اولین حرکت خود را انجام دهد. ۲۶ آن ماه کارگاهشان در سالزبورگ آبسام قرار بود به مکان جدید تولید ماشین آلات تبدیل شود. در سال ۱۹۶۲ اولین صادرات فلدر Felder به سوئیس رفت و فقط یک سال بعد این پیشرفت با اولین سری تولید یعنی ماشین ترکیبی افسانه ای BU 4 نوانست خود را جهانی کند.

در سال ۱۹۶۵ با خرید اولین مرکز فرزکاری فلدر، ظرفیت تولید ماشین آلات بیشتر شد. با به روز کردن  Felder  BU 5 ،  با موفقیت وارد بازار آلمان شد. سری BU 7 ، BU 6 و BU 8 در بازار بین المللی شروع به فروش کرد و حق ثبت اختراعات بیشمار باعث پیشرفت و  توسعه ماشین های نجاری فلدر Felder شد.

.

دورکن فیلدر

دورکن فیلدر

در سال ۱۹۷۰ ، فیلدر Felder سری جدید ماشین های ترکیبی را با عنوان قدرتمند FELDER HT  وارد بازار کرد. این سری به خصوص در بخش نجاری بسیار موفق بود.

در سال ۱۹۷۵ یک کوره برقی اتوماتیک در کارخانه ۱۷۰ متر مربعی آن ادغام شد. ۲ سال بعد حرکت مونتاژ دستگاه به ساختمان جدید ، قدم بعدی در گسترش شرکت بود.

در سال ۱۹۷۹ ، فلدر Felder پا به فناوری CNC گذاشت و اولین مرکز فرز CNC خود را افتتاح کرد. این یکی از آخرین سرمایه گذاری هایی بود که در محل آبسام انجام شد.

گسترش و جهانی شدن

موفقیت نیاز به گسترش دارد و در مکان Absam این امکان پذیر نبود. به همین دلیل بود که در سال ۱۹۸۲ شرکت بار دیگر با ۶۵ کارمند به مقر جدید در هال در تیرول نقل مکان کرد ، جایی که این شرکت تا به امروز حضور دارد.

در سال ۱۹۸۸ یوهان فلدر Felder استکهلم را در اسکاندیناوی ، اولین شرکت تابعه فلدر از گروه Felder Group را به عنوان نماینده تاسیس کرد. و همچنین در اتریش و آلمان .  فروش سری جدید  Felder فقط برای چند شرکت تابعه مجاز می باشد.

سری ماشینهای BF 3 و BF 4 بسیار موفقیت آمیز بودند و در سال ۱۹۸۸ موج بعدی سرمایه گذاری مورد نیاز بود. یک سالن جدید ساخته شد که فضای کافی برای اولین دستگاه های لیزری Felder ، روبات های جوشکاری و مراکز پردازش افقی داشت.

ماشین آلات فیلدر

ماشین آلات فلدر

از یک متخصص ماشین آلات تا یک تامین کننده حرفه ای

با امکان تولید جدید ، نقطه عطف بعدی فلدر Felder در ۱۹۹۰ به وجود آمد. اولین دستگاه ترکیبی جهان با یک میز کشویی “ساخته شده توسط فلدر” ارائه شد. جایگاه نخست بازار در ماشین های ترکیبی با راه اندازی محدوده BF6 تقویت شد. همزمان Felder اولین دستگاه های انفرادی را برای استفاده حرفه ای در محدوده صنعتی منتشر کرد. همچنین در این بخش بود که طی مدت زمانی کوتاه ، تابلوی K6 موفق خود را در بازار بین المللی رونمایی کرد و جشن مفصلی از موفقیت آن گرفت.

سازنده دستگاه Felder از یک متخصص ماشین آلات ترکیبی به ارائه دهنده ماشین آلات حرفه ای نجاری برای بازار ، تجارت و صنعت پیشرفت کرد.

در سال ۱۹۹۳ ، فلدر مرکز جدید لجستیکی یورو را افتتاح کرد که در نوع خود پیشگام بود و اولین مرکز آن را در اتریش تأسیس کرد. دفتر اتریش در سال ۱۹۹۵ درهای خود را به روی همه باز کرد.

انتقال به هزاره بعدی با Hammer و FORMAT-4

در سال ۱۹۹۷ Felder مارک جدید Hammer را به بازار آورد و به زودی خود را با ماشین های نجاری با کیفیت بالا اما مقرون به صرفه معرفی کرد که در مقایسه با محصولات ارزان قیمت خاور دور بسیار موفق است. این موفقیت باعث گسترش بیشتر تولید و مونتاژ در سال ۱۹۹۹ شد. سالن جدید شماره ۲ مجموعا ظرفیت تولید شرکت را ۳۰ درصد افزایش داد.

در سال ۲۰۰۱ برند دیگری معرفی شد: FORMAT-4 ، برند برتر و حرفه ای برای مصارف تجارتی و صنعتی است و توانست مجموعه ی محصولات گروه Felder را در بخش حرفه ای تکمیل کند. در سالهای بعد ، دامنه محصول گسترش یافت و شامل مراکز پردازش CNC ، اره برقی و پرس روکش گرم شده شد.

به مدلهای جدید FORMAT-4 جوایز طراحی بین المللی از جمله Adolf-Loos-Prize در سال ۲۰۰۴ و IF-Design-Award در سال ۲۰۰۳ و ۲۰۰۹ جوایز  اعطا شد. در مدت کوتاهی این دستگاهها کاربران حرفه ای در تجارت و صنعت را قانع کردند.

.

ماشین آلات نجاری برند فلدر

ماشین آلات نجاری برند فلدر

 

FELDER KG به عنوان یک شرکت خانوادگی به یک بازیگر جهانی تبدیل شد

در سال ۲۰۰۰ شرکت “یوهان فلدر” تبدیل به یک شرکت محدود سهامی که شامل اعضای خانواده فلدر یعنی  همسر یوهان گرتراود ، دختر الیزابت و پسران هانسجورگ و مارتین فلدر تبدیل شد که همگی در آن سهم داشتند ، تبدیل شد و نام آن به  FELDER KG تغییر پیدا کرد.

در آغاز هزاره جدید تأسیسات پوشش پودری جدید ساخته و به بهره برداری رسید. با رسیدن ۸۰ درصد صادرات به مرکز لجستیک جدید و در سال ۲۰۰۵ پس از ۸ ماه ساخت ، ساختمان جدید افتتاح شد. در سال ۲۰۰۷ سالن اجتماعات ۷ و مساحت ۴٫۵ نیز تمدید شد که با افزایش ۱۱۳۰۰ مترمربع دیگر ، ظرفیت تولید بیشتر شده است.

در سال ۲۰۰۹ اولین ماشین آلات CNC و برش دهنده های حاشیه ای که به طور کامل در Hall iT ساخته شده بود ، وارد بازار شد.

امروزه گروه فیلدر Felder با بیش از ۶۵۰ کارمند در دفتر مرکزی در حال فعالیت است و به عنوان یکی از تامین کنندگان برتر جهان در ماشین آلات نجاری برای مصارف کارگاهی ، تجارتی و صنعتی طبقه بندی می شود. بیش از ۲۵۰ مرکز فروش در ۸۴ کشور وجود دارد که بیش از ۱۸۰ مدل از مارک های Hammer ، Felder و Format-4 را می فروشند.

.

.

فرد ماشین

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید