درباره ی گروه صنعتی فرد چوب

تاریخچه

در سال ۱۳۵۴ فعالیت خود را در زمینه تولید ماشین آلات صنعت چوب با تولید دستگاه های سه کاره و چهارکاره نجاری آغاز نمود. در طول نزدیک به نیم قرن فعالیت خود، این گروه صنعتی با بهره گیری از تجربه مدیران با سابقه و بهره مندی از استعداد های درخشان جوانان این کشور توانسته است به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان این صنعت شناخته شود. اکنون نام “گروه صنعتی فرد چوب در صنعت ماشین آلات چوب طبیعی به نیکی می درخشد و این درخشندگی حاصل نیروی انسانی ماهر و مجرب بوده است.

از ابتدای سال ۱۳۹۰ “گروه صنعتی فرد چوب با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و بهره مندی از نسل جدید مدیران جوان و متخصص دانشگاه های کشور با هدف نوآوری و ارتقاء سطح کمی و کیفی تولیدات صنعت چوب وارد عرصه ی طراحی و تولید ماشین آلات تخصصی صنعت چوب گردید. که این مهم با تولید انواع فرزهای سی ان سی چند محور تخت و دوتاری آغاز گردید و به مرور با طراحی و ساخت ماشین آلات خاص تولید درب های ممبرانی و ساختمانی، صفحات کابینت و خطوط تولید مختلف این صنعت ادامه داشته است.

با توکل به الطاف الهی و نیز اعتماد به کار حجمی و سختکوشی همکاران عزیزمان توانسته ایم مسیر پر فراز و نشیب راه را طی کرده و در این مدت با تلاش و همت مثال زدنی مدیران و کارکنان لایق خود موفق به تجهیز و راه اندازی بیش از ۱۳۰ واحد تولیدی،کارگاهی و صنعتی در نقاط مختلف کشور عزیزمان شویم.

ماموریت و چشم انداز

ماموریت : طراحی، تامین منابع، تولید، اجرا و بهره برداری از سیستم های نوین صنعت چوب در راستای ارتقاء کمی و کیفی محصولات داخلی جهت ورود به بازار های جهانی.

چشم انداز : قرارگیری در بالاترین سطح تولید و تأمین کنندگان تکنولوژی و ماشین آلات صنعت چوب کشور تا سال ۱۴۰۰

ارزش تعهد شده :

  • مشتریان : موفقیت ما در گرو رضایت مشتریان است.
  • کارکنان : کارکنان شایسته (علاقه مند به یادگیری و کار تیمی، متعهد، پاسخگو، مسئولیت پذیر و خلاق) به عنوان مهم ترین و ارزشمندترین سرمایه ی ” گروه صنعتی فرد چوب “ تلقی می شوند.
  • سهامداران : رضایت سهامداران از طریق افزایش مورد نظر در ارزش سهام آنان با حفظ ارزش های معنوی، فرهنگی و اجتماعی تأمین می گردد.
  • تأمین کنندگان و شرکای تجاری : تعامل با تأمین کنندگان و شرکای تجاری داخلی و خارجی با نگاه به افق های دور و لحاظ نمودن منافع طرفین صورت می گیرد.
  • جامعه : رسالت و مسئولیت اجتماعی ” گروه صنعتی فرد چوب “ در قبال جامعه در راستای رعایت الزامات قانونی تعیین شده است. دقت در بهبود شرایط و احترام به ارزش های جامعه ای که در آن زندگی می کنیم حائز اهمین است.
گروه صنعتی فرد چوب

آینده روشن صنعت چوب