ساخت لوازم دکوری چوبی با درآمد بالا

نجاران همیشه از کمبود دستمزد و کار زیاد خود شکایت می کنند. حال اینکه بعضی از کارهای چوبی را می توان با حداقل وقت و هزینه انجام داد و درآمد خوبی را هم کسب کرد. از جمله ساخت دکورهای کوچک و متوسط چوبی در خانه با حداقل لوازم است. شما چه جوون باشید چه خانم خانه دار میتونید این کار رو در منزل به نحو احسنت انجام بدید.

امروزه کارهای هنری چوبی چه آن دسته که با ساقه گندم و جو تابلو میسازنند و چه آن دسته که با چوب تابلوهای مینیاتوری خلق می کنند، همگی با ابزار و متریال خیلی ارزان و بعضی مواقع دور ریز ساخته می شوند . و در نمایشگاه ها و گالری های هنری با قیمت ها بالا به فروش می روند.

تابلو معرق با ساقه گندم

 

یک راه دیگر برای فروش خوب و کارآمد صنایع دستی چوبی و دکوری های زیبای که از چوب ساخته می شوند، فروش از طریق فروشگاه های بزرگ اینترنتی که قابلیت مارکت پلیس شدن را دارنند و فروشنده می تواند در آن سایت فروشگاه خود را برپا کند یا شبکه های اجتماعی است. کافی است با روزی ۱-۲ ساعت وقت صرف کردن در شبکه های اجتماعی، تعدادی دنبال کننده یا فالوور جذب کنید.

برای تولید محتوی هم می توانید از نحوه ساخت آثار خود فیلم گرفته یا عکس های با کیفیت تهیه کنید و به اشتراک بگذارید.

با همین یک کار کوچک می توانید یک فروشگاه آنلاین برای محصولات خود داشته باشید. محصولاتی که با فروش آنها درآمد متغیر ولی با ارزشی را در کنار کار اصلی خود همراه دارید. به هر حال باید از تمامی امکانات خود بهره ببرید. از جمله شبکه های مورد استفاده برای این کار می توانید از اینستاگرام و تلگرام بهره بگیرید. این دو شبکه اجتماعی در ایران بیشتر استفاده می شوند و امکانات لازم برای فروش محصول را هم دارنند.

اگر سوالی در این ارتباط داشتین، حتما بپرسید.

ممنون

 

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید